Liimpuitplaat mänd

Hea klient! Kuna laoseis on muutuv, siis vastavalt sellele uuendame ka siin kirjas olevat valikut. Palun veendu enne ostma tulekut soovitud mõõdu olemasolus.

HINNAD SISALDAVAD KÄIBEMAKSU!

PuuliikPaksus (mm)Laius (mm)Pikkus (mm)Hind (€/tk)
Mänd18451123814
Mänd18600198024
Mänd1820019808
Mänd18611240035
Mänd38635243872
Liimpuitpost mänd868614506
Liimpuitpost mänd,
immutatud
909060003,50 eur/jm