Liimpuitplaat kuusk

Hea klient! Kuna laoseis on muutuv, siis vastavalt sellele uuendame ka siin kirjas olevat valikut. Palun veendu enne ostma tulekut soovitud mõõdu olemasolus.

HINNAD SISALDAVAD KÄIBEMAKSU!

PuuliikPaksus (mm)Laius (mm)Pikkus (mm)Hind (€/tk)
Kuusk1820012004,50
Kuusk1820020007
Kuusk1820024009
Kuusk183008004,50
Kuusk1830012006,50
Kuusk18300200011
Kuusk18400200014
Kuusk18400240019
Kuusk18600240026
Kuusk283006005,50
Kuusk28300200019
Kuusk28300240020