Liimpuitplaat kask

Hea klient! Kuna laoseis on muutuv, siis vastavalt sellele uuendame ka siin kirjas olevat valikut. Palun veendu enne ostma tulekut soovitud mõõdu olemasolus.

HINNAD SISALDAVAD KÄIBEMAKSU!

PuuliikPaksus (mm)Laius (mm)Pikkus (mm)Hind (€/tk)
Kask1810024388
Kask18300119011
Kask26650250075
Kask30762152460
Kask38635121940
Kask386352438100
Kask38762152475
Liimpuitpost kask6060244010
Vineerplaat kask25236244015