Liimpuitplaadid

Hea klient! Kuna laoseis on muutuv, siis vastavalt sellele uuendame ka siin kirjas olevat valikut. Palun veendu enne ostma tulekut soovitud mõõdu olemasolus. HINNAD SISALDAVAD KÄIBEMAKSU!

Liimpuitplaadid, puidust töötasapinnad kask

PuuliikPaksus (mm)Laius (mm)Pikkus (mm)Hind (€/tk)
Kask1810024388
Kask18300119011
Kask26650250075
Kask30762152460
Kask38635121940
Kask386352438100
Kask38762152475
Liimpuitpost kask6060244010
Vineerplaat kask25236244015

Liimpuitplaadid, puidust töötasapinnad saar ja pöök

PuuliikPaksus (mm)Laius (mm)Pikkus (mm)Hind (€/tk)
Saar
erinevad pikkused
156002500
68
Saar154004508
Saar386353000180
Hele pöök2812001250137

Liimpuitplaat kuusk

PuuliikPaksus (mm)Laius (mm)Pikkus (mm)Hind (€/tk)
Kuusk1820012004,50
Kuusk1820020007
Kuusk1820024009
Kuusk183008004,50
Kuusk1830012006,50
Kuusk18300200011
Kuusk18400200014
Kuusk18400240019
Kuusk18600240026
Kuusk283006005,50
Kuusk28300200019
Kuusk28300240020

Liimpuitplaat mänd

PuuliikPaksus (mm)Laius (mm)Pikkus (mm)Hind (€/tk)
Mänd18451123814
Mänd18600198024
Mänd1820019808
Mänd18611240035
Mänd38635243872
Liimpuitpost mänd868614506
Liimpuitpost mänd,
immutatud
909060003,50 eur/jm